Кір "атакує" Полтавщину: У Горішніх Плавнях зареєстрували ще дев'ять випадків

Станом на сьогодні, 23 лютого в Горішніх Плавнях зареєстрували дев'ять випадків захворювання на кір.

Не всі випадки поки що підтверджені лабораторно, але попередній діагноз виставлений за клінічними проявами хвороби. Шестеро хворих зараз перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні міської лікарні, стан трьох з них медики оцінюють як важкий.

Ще двом призначено амбулаторне лікування, оскільки хвороба протікає в легкій формі. Серед них немає дітей, найстаршому хворому - 43 роки. Це жителі Горішніх Плавнів, а також Кременчука та Кобеляцького району. Більшість пацієнтів поступили в лікарню 20-22 лютого.

За інформацією управління охорони здоров'я, у Горішніх Плавнях зараз є лише дві дози вакцини проти кору, вони призначаються для дітей, які можуть бути в контакті з хворими на кір. Сьогодні ж вакцину КПК (кір, паротит, краснуха) повинні привезти до Києва, а з понеділка очікується її доставка по регіонах.

Зі слів епідеміологів, за тиждень на Полтавщині зареєстрували 13 випадків кору, із них шість - у Кобеляцькому районі (чотири дитини). Поодинокі випадки реєструвалися в Полтаві, Кременчуці та районах області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов