Стала відома причина масового захворювання школярів у Кременчуці

Причиною захворювання дітей в гімназії №6 Кременчука стала кишкова інфекція.

Про це йшлося на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.

На комісії були заслухані висновки контролюючих служб і медиків за результатами проведених перевірок. Встановлено, що збудником інфекції стала бактерія "клебсієлла пневмонія". Вона може передаватися в тому числі і з-за немитих рук. Саме легкий спосіб передачі став причиною захворювання багатьох дітей. Ця бактерія також була висіяна і у кількох працівників кухні.

Хто став першоджерелом зараження, однозначно сказати просто неможливо, єдине, про що з упевненістю стверджують фахівці, так це те, що це було не харчове отруєння.

До 24 лютого гімназія знаходиться на карантині, в школі щодня проводяться дезінфекційні заходи. Всі учні, які захворіли, а також працівники їдальні, отримали кваліфіковане лікування. Про продовження карантину не йдеться - з понеділка учні УВК№6 повинні повернутися за парти, а в школі проведуть службове розслідування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов