У Кременчуці, через ймовірну помилку лікарів, немовля впало в кому

21 лютого у Кременчуці на Полтавщині, на засіданні постійної депутатської комісії з питань медицини, освіти і соцзахисту, обговорили випадок, що трапився 20 лютого в міському пологовому будинку. 

17 лютого в пологовий будинок поступила на 42 тижні вагітності Яна Проніна. Жінці було зле, були болі. Але після огляду лікаря їй сказали чекати на перейми і народжувати дитину самостійно, бо ніяких показань на кесарів розтин немає.

Рідні розповіли, що жінка з іншого міста, але придбала сертифікат на безкоштовні пологи за 2 500 грн. Та незважаючи на це у пологовому її змусили заплатити додатково 300 грн за харчування.

До 20 лютого жінка перебувала в лікарняному закладі. Перейм не було, а жінці ставало все гірше. Вона і рідні просили лікарів допомогти народити, бо вже минув термін пологів і болі лише посилювались. Та, за словами чоловіка, на прохання не звертали уваги.

"Лише після того, як я звернувся до головного лікаря Ярослава Прокопчука, він оглянув вагітну. І буквально за 5 хв. було ухвалено рішення робити кесарів розтин", - розповів депутат Денис Терещенко.

Жінці зробили операцію. Рідним не говорили спочатку, що у немовляти великі проблеми зі здоров'ям. Повідомили, лише, що дитинка перебуває у реанімації.

Та сьогодні стало зрозуміло, що немовля в комі і його терміново доправили в перинатальний центр в Полтаву. Загроз здоров'я матері немає.

"Я вважаю, що після цього випадку головний лікар пологового будинку має звільнитися", - заявив Терещенко.

Його колег депутатів обурив той факт, що незважаючи на те, що було придбано пологовий сертифікат, з породіллі вимагали гроші.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов