У Полтаву приїжджають столичні журналісти

Сьогодні до Полтави на два дні завітають радіоведучі з «Громадського радіо» Тетяна Трощинська та Євгенія Гончарук.Вони облаштуються у місцевій кав’ярні та вестимуть прямі ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою.

Говоритимуть з 10-ї до 12-ї:

- з відомою суддею Лариса Гольник;

- про енергоефективность, сортування сміття, збереження й розвиток зелених зон із активістами;

- на якому етапі справа зі скандально відомою аркою в центрі Полтави.

Після цього вирушать у Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, де зустрінуться зі студентами та проведуть лекцію"Правда про роботу в ЗМІ, яку не розкажуть у підручниках", що триватиме з 12:30 до 13:30.

Тетяна Трощинська - редакторка Громадське радіо, журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля». Тетяна Трощинська 7 років була заступником головного редактора ТСН на каналі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес». Є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

Євгенія Гончарук - журналістка Громадського радіо, у минулому літературна редакторка на каналі UBR, викладачка української літератури в Інституті економіки, права та інформаційних технологій «КРОК», ведуча музичних програм на радіо «Промінь». Музикантка, лідерка акустичного рок-гурту «Сонця Коло» (тепер - «Janis і Я»).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов