Полтавщина грипує: де найбільше хворіють та закрили школи

Мешканці області продовжують хворіти на ГРВІ та грип, але недуги потроху відступають, однак заняття припинили у 49 школах.

За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», на Полтавщині на 19 лютого продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Показник по області є нижчим за епідпороговий, однак на 1-й адміністративній території – в Оржицькому районі – спостерігається перевищення епідемічного порогу, повідомляє прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

В області визначаються випадки лабораторно підтвердженого грипу типу В.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» за тиждень лабораторно підтверджена методом полімеразної ланцюгової реакції наявність грипу типу В у 4-ох хворих з Полтави.

За минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 9 тисяч 23 особи, захворюваність зросла на 6% (на попередньому тижні – ріст на 21%). Показник склав 635,9 на 100 тисяч населення (на 42% нижче за епідпороговий).

Дітей захворіло 5931 (66% від кількості тих, хто занедужав). Найбільше недужих серед старших дошкільнят та учнів (від 5-ти до 14-ти років).

Госпіталізовано 494 осіб (5,5% від кількості тих, хто захворів).

Перевищення епідемічного порогу спостерігається у Оржицькому районі (показник склав 900,2 на 100 тисяч населення – на 17% вище за епідемічний поріг: епідемічний процес середньої інтенсивності).

Найвищими в області також є показники захворюваності в місті Горішні Плавні та Кременчуцькому районі.

Рішеннями органів місцевого самоврядування на карантин закрито 49 шкіл області: по 7 – у містах Горішні Плавні та Миргороді, 9 – у Зіньківському, по 1-й – у Козельщинському та Хорольському, по 2 – у Котелевському, Чутівському та Миргородському, 5 – у Кременчуцькому, 6 – в Оржицьому, 4 – Пирятинському та 3 – у Решетилівському районах.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов