Навчальний заклад на Полтавщині, в якому масово захворіли діти, закрили на карантин

У Кременчуці на вимушені канікули пішли учні навчально-виховного комплексу.

З 19 до 23 лютого у Кременчуці Навчально-виховний комплекс №6 закрився на карантин. Таке рішення 18 лютого прийняла надзвичайна протиепідемічна комісія у зв'язку з випадком масового захворювання дітей.

Подія сталася 15 лютого, тоді до дитячої лікарні та Центру надання первинної медико-санітарної допомоги №2 звернулися діти з подібними симптомами – нудотою та блювотою. Їх усіх обстежили педіатри та інфекціоністи, у 32 дітей взяли посіви на бак стерильність, результати яких мають повідомити цього тижня. Станом на 18 лютого на стаціонарному лікуванні перебувало п'ятеро дітей.

Наступного дня до навчального закладу з 845 учнів не прийшли 528. У більшості випадків батьки залишили дітей вдома, щоб вони не захворіли.

Протягом карантину посилять усі протиепідемічні та профілактичні заходи.

Інформацію повідомила прес-служба Кременчуцької міської ради.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов