Полтавців закликають вимкнути завтра світло на одну годину

В Україні щорічно відбувається всесвітня кампанія Година Землі, яка проводитьсяз ініціативи найбільшої та найдосвідченішої природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину –Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Година Землі 2017 року була безпрецедентним успіхом – приєдналося більше 7000 міст у 187країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та інші.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідностіщоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереженнянавколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів задляподолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того, цього року ГодинаЗемлі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичокна планету.

В Конституції України (ст. 16) зазначено, що одним із основних обов’язків держави єзабезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, щоповною мірою відповідає меті кампанії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов