У Полтаві закохані "одружувались" на один день

Стати подружньою парою на один день. Така акція відбулася в Полтаві. Організатор заходу – студентська рада міста. Учасники акції отримали несправжні свідоцтва шлюбу та каблучки. 

Віталій та Анастасія зустрічаються третій рік . Закохані розповіли: вечірка «Одруження на один день» - це генеральна репетиція до весілля.

Віталій Катунін, наречений:Я вже зробив пропозицію. Ми готуємось до весілля і це було генеральною репетицією, можна так сказати.

КОР: Анастасія каже: під час несправжнього весілля хвилювалася.

Анастасія Самсоненко, наречена:Символічно… Саме 14-го лютого. Тому такі емоції переповнювали.

Акцію «Одруження на один день» у Полтаві проводять вперше, розповів організатор В’ячеслав Іщенко.

В’ячеслав Іщенко, заступник студентського мера Полтави:Всі люди, всі студенти, вся молодь Полтави, які бажають долучитися до цієї акції можуть прийти і безкоштовно отримати свідоцтво про шлюб і фотографії на згадку будуть також.

Захід організували за ініціативи студентської молоді, розповідає начальник відділу молодіжної політики міськвиконкому Анатолій Павленко. Мета акції – популяризувати серед молоді сімейні цінності.

Анатолій Павленко, начальник відділу організації молодіжної політики Полтавського міськвиконкому:Ми хочемо показати молоді що шлюб, стосунки - це потрібно, це приємно і нічого страшного в цьому немає.

Нагадаємо, напередодні дня святого Валентина у Полтаві організували вечірку швидких побачень.

https://youtu.be/LrkPBEDoyvs

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов