Утримання ландшафтного парку "Диканський" опинилося під загрозою

Утримання регіонального ландшафтного парку «Диканський» - стало одним із найгостріших питань, яке обговорили на засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Зокрема, директор парку Ірина Черкаська зазначила - Диканська районна рада в березні 2017 відмовилась від фінансування установи. А кошти на його утримання виділяли з обласного бюджету.

Ірина Черкаська директор регіонального ландшафтного парку «Диканський:"2,3 того, що потрібно на діяльність і заходи утримання парку - виділялося з обласного екологічного фонду".

На засіданні комісії голова Диканської районної ради Станіслав Муха повідомив - вони хочуть відмовитись від утримання зеленої зони та передати її на повне фінансування обласної ради. Голова екологічної комісії Ігор Горжій зауважує - якщо сьогодні ми приймемо на баланс цей ландшафтний парк, то завтра до нас звернуться інші райони з тим самим питання.

Ігор Горжій голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування: "Ми будемо наполягати, щоб вони все таки утримували цей ландшафтний парк. Ми й так кожного року виділяємо туди кошти. В минулому році ми виділили понад 500 тисяч гривень і це тільки на заробітну платню."

Після довгих та гучних обговорень присутні прийшли до єдиного рішення. Директору Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігорю Піддубному доручили вивчити це питання, аби той на наступній комісії розтлумачив шляхи його вирішення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов