Пожежник з Полтавщини поїде до США

На Полтавщині поступово реалізують програму створення місцевих пожежних підрозділів.

Одне з таких підрозділів створили в Рашівці Гадяцького району для оперативної допомоги по гасінню пожеж в селах Рашівка, Лисівка і Харківці. Підрозділ невеликий - один пожежний автомобіль і дев'ять пожежників.

Але, як повідомляє Панорама Полтавщини, один з Рашівських пожежників готується до поїздки в США, де його чекатимуть американські колеги, щоб не тільки передати свій досвід, а й дізнатися про роботу українських добровільних пожежних підрозділів.

"Я навіть не повірив, коли дізнався, що саме я отримав право поїхати в США", - розповів "Панорамі" 28-річний Мирослав Каламбет. "Пожежником я став зовсім недавно, досвіду служби ще немає ... Але тепер, коли з'явилася можливість повчитися у американських колег справі, якій присвятив життя, зрозумів, що доля дала мені хороший шанс не тільки вдосконалити свої навички, а й розповісти американцям про Україну ".

Пожежник з Рашівки їде в США в рамках програми "Відкритий світ". Вона покликана зміцнювати співробітництво між Україною і Сполученими Штатами, надаючи молодим українським вченим і фахівцям можливість зустрітися з американськими колегами та обмінятися досвідом з питань, які цікавлять обидві сторони.

Мирослав Каламбет пробуде в США з 10 по 25 березня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов