На Полтавщині збудують сонячну електростанцію

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради у Полтавській ОДА обговорили проект будівництва сонячної станції у селищі Ромодан Миргородського району. За словами селищного голови Олександра Верещаки, ця ініціатива створить у населеному пункті нові робочі місця. А також покращить фінансове становище сільради, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Але тільки будівництві станції у Ромодані зупинятися не збираються. Цей проект розрахований на довгу перспективу. –У перспективах, звичайно, розширяти станцію. Адже у нас є ще ділянка землі, де ми можемо встановити сонячні батареї,– додає селищний голова.

Цю станцію на території Миргородського району будуватиме Львівська компанія ТОВ «АМ ХОРС», яка спеціалізується на інжинірингу, геології та геодезії. Засновник компанії Дмитро Лещишин представив розроблений план будівництва, усі необхідні креслення та схеми. Ця компанія вже не вперше працює у Полтавській області. Тому начальниця Управління містобудування і архітектури Ірина Особік запропонувала й іншим районам Полтавщини побудувати на своїй території сонячні станції.

– Ми дивимося у майбутнє. Якщо сьогодні є можливість створювати сонячні електростанції, потрібно це робити. Адже енергонезалежність та енергоефективність – це пріоритети будь-якої розвиненої країни. Варто пам’ятати і про питання екології. Дбати про неї потрібно вже зараз, щоб наші діти жили у сприятливих умовах, – наголосив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофій Голбан.

Інвесторна компанія «КНЕСС» фінансуватиме будівництво цієї станції. За словами представника компанії Геннадія Федоровського вони вже профінансували такі проекти в Одеській, Миколаївській, Вінницькій та Херсонській областях. Але на Полтавщині вони працюють вперше. Уже почали співпрацювати з Новосанжарською РДА та Горішніми Плавнями. У планах – збудувати ще три станції.

Сонячна енергетика широко використовується у різних країнах світу. Наприклад такі станції будують у Канаді, Італії, Німеччині та Таїланді. А у пустелі Сахара збудували найбільшу сонячну електростанцію світу. Там встановили 500 тисяч 12-и метрових дзеркал у 800 рядів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов