У Полтаві 22 архітектурно цінні будівлі позначать спецтабличками

На 22 будівлях Полтави, які мають архітектурну цінність, встановлять інформаційні таблички. Таку ідею запропонував депутат міської ради Вадим Ямщиков на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини в Полтавській облдержадміністрації.

На думку ініціатора, встановлені таблички не лише проінформують містян та гостів Полтави з історією створення будівель, але й покращить туристичний потенціал міста. Так, таблички планують встановити на 22-х будівлях Полтави, серед яких Біла Альтанка, Полтавський краєзнавчий музей, пам’ятник Тарасу Шевченку, будинок Бахмутського та інші.

Інформацію про будівлю висвітлять українською та англійською мовами, також таблички міститимуть QR-коди, де можна дізнатися більш детальну інформацію, побачити початковий вигляд пам’ятної будівлі та ознайомитися із 3D-моделлю об’єкта.

Таблички на чотирнадцяти об’єктах, які збереглися, розміщуватимуть на стіну, тоді як біля решти будівлях ставитимуть інформаційні стійки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов