Полтавців закликають принести небезпечні відходи на сесію міської ради

Завалити депутатів Полтавської міської ради непотребом, шкідливим для довкілля, закликають на сторінках у Фейсбуці. Таким чином хочуть показати, скільки небезпечних відходів зберігається вдома в мешканців міста або потрапляє на міське звалище замість того, щоб бути переробленим чи утилізованим відповідно до сучасних стандартів.

– У Вас є ртутні лампи! У Вас є гумові авто- вело- шини! У Вас є неробочі електричні побутові прилади! У Вас є медичні відходи! У Вас є відсортовані чисті поліетиленові пакети! Але Ви не бажаєте їх викидати, тим самим забруднювати довкілля. Не питайте мене: «Де приймають такі відходи в Полтаві?», тому що я не знаю. Принесіть їх на першу сесію Полтавської міської ради та всі разом запитаємо у наших депутатів: Де в Полтаві приймають небезпечні відходи, в тому числі електричні прилади, поліетиленові пакети від населення? –написавСергій Антоненко, небайдужий полтавець, який з власної ініціативи займається збором та здачею на переробку вторсировини, як то віконного скла, батарейок, ламп тощо.

Екоактивісти сподіваються, що це відкриє очі обранцям та стимулює в місті процес сортування й переробки вторсировини, утилізації небезпечних відходів. Інші ж методи, за їхніми словами себе вичерпали. Наприклад, без відповіді залишилися 5 петицій, які подавали на розгляд депутатського корпусу.

До слова, пропозицію влаштувати флешмоб користувачі соцмереж підтримали з ентузіазмом: за кілька годин пост набрав чимало вподобань та поширень.

Орієнтовно, сесія міської ради має відбутися в лютому.

33337.jpg

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов