У Полтаві до кінця року відкриють новий сучасний ЦНАП

У Полтаві відбулася нарада з приводу втілення у життя проекту будівництва сучасного Центру надання послуг у місті.

Для фінансування ЦНАПУ залучать кошти обласного і міського бюджету. За словами представників облради, за якістю та кількістю послуг він має увійти у число найкращих подібних установ в Україні.

У Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій зазначили, що ЦНАП у Полтаві матиме два поверхи і загальну площу близько 2000 кв.м. І, якщо зараз ЦНАП при Управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради надає 94 послуги – то у майбутньому Центрі їх буде понад 300.

Розробники проекту ЦНАПу в Полтаві розмістили всі його підрозділи таким чином, аби якомога оперативніше надавати послуги фізичним та юридичним особам. Так, відвідувачі витрачатимуть у черзі до спеціаліста із свого питання не більше 20 хвилин.

При цьому час оформлення звернення складатиме в середньому десять хвилин.
Окрім того, прагнуть відійти від звичного формату "коридорних очікувань", створити зручні зони для відпочинку відвідувачів та перебування дітей. А також розширити перелік послуг традиційного ЦНАПу, охопивши також питання надання соціальних послуг та облаштування відділених робочих місць.

Відповідно до плану робіт за інвестиційним проектом майбутній Центр мають відкрити до кінця 2018 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов