В Полтаві влаштували флешмоб для збору коштів на дивовижну книгу

У соцмережі Facebook полтавці запустили флешмоб для збору коштів на видання книги «Дивовижна Полтава». Містяни вже пожертвували 10,1 тис. грн з необхідних 95 тис. грн.

На краудфандинговій платформі «Зміст» триває збір коштів на сучасний туристичний довідник про наше місто — «Дивовижна Полтава». Автор ідеї — медіаконсультант Денис Старостін. Він розповідає, що книга стане альтернативою морально застарілим офіційним виданням:

— У моїх друзів часто виникає одна і та сама проблема. Їдеш в іншу країну за освітньою програмою або по роботі, хочеться розповісти про своє місто. А якусь подарункову книгу, яка б розкрила його дивовижність, знайти майже нереально. Більшість туристичних видань — просто книжки для «галочки». Ми хочемо зробити книгу, яка буде цікавою, якісно оформленою та розкриватиме весь потенціал Полтави.

Денис Старостін

Денис Старостін

Книга матиме п’ять розділів, які розкриватимуть Полтаву з різних сторін:

 • Легенди про Полтаву та її історія;
 • Природа міста;
 • Відомі полтавці за різні історичні періоди;
 • Архітектура та історичні пам’ятки;
 • Цікаві туристам місця.

Планується видати 1000 екземплярів. Загальний бюджет: 95 тис. грн. Більша частина грошей — 60 тис. грн — підуть на друк. 25 тис. грн коштуватиме робота зі збору інформації та верстка книги. 10 тис. грн отримають фотографи, також частина цих коштів піде на купівлю потрібних знімків.

Книга буде двомовною: україно-англійською. А розповсюджувати її планують кількома «мережами»:

 • Свій примірник отримає кожен, хто пожертвує більше 300 грн;
 • Частину книжок отримають туроператори;
 • «Дивовижну Полтаву» на своїх полицях матимуть посольства України в інших країнах;
 • Представники влади міста та області отримають книжки, щоб дарувати іноземним делегатам;
 • Школи та бібліотеки теж матимуть примірники нововиданої книги.

Для збору коштів на видання у соцмережах розпочався флешмоб#MakePoltavaGreatAgain. Його запустив співзасновник ГО «Полтавська платформа» Олексій Сердюков. Умов кілька:

 • Підтримати проект фінансово;
 • Сфотографуватися з важливою частиною Полтави (книга, будинок, пам’ятник, листівка);
 • Опублікувати фото у Facebook;
 • Відмітити у публікації друзів, яким передається естафета.
Фото Олексія Сердюкова для флешмобу

Фото Олексія Сердюкова для флешмобу

Полтавці долучаються до флешмобу. Також частина людей надсилають кошти анонімно. На «дивовижну» книгу про місто вже вдалося зібрати 10,1 тис. грн з необхідних 95 тис. грн.

Пожертвувати кошти на випуск книги «Дивовижна Полтава» можна за посиланням.

Нагадаємо, що раніше за допомогою краудфандингу полтавцям вже вдалося зібрати кошти на перший у місті мурал. Київський художник Саша Корбан намалював його на будинку по вулиці Соборності, 40а.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов