В Полтаві дітей без щеплень проти кору не пускають в садочки і школи

У деяких школах і дитсадках Полтави нещепленим від кору дітям забороняють відвідувати заняття.

Адміністрація закладів пояснює це листами Департаменту охорони здоров'я та місцевого лабораторного центру МОЗ про "недопущення нещеплених дітей, зокрема щодо кору, до дитячого колективу".

Проте за офіційними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, на Полтавщині кількість хворих на кір зростає, але про перевищення епідеміологічного порогу не йдеться.

Начальник Полтавського управління освітиЛеся Марталішвілінаказала організувати дистанційне або екстернатне навчання для дітей, які через відсутність вакцинації не можуть відвідувати освітні заклади, пише "Коло".

"Я готова відстоювати право своєї дитини відвідувати навчальний заклад. Це передбачено Конституцією. Так само я маю право самій обирати, чи вакцинувати дитину чи ні. Дистанційне навчання нам в школі не пропонували", - сказалаАнна, мати нещепленого першокласника, якого не пускають до школи.

Мати іншого школяра стверджує, що сину теж забороняють ходити на уроки. Хлопець переніс легку форму кору, тому родина не зверталася до медиків. Через відсутність відповідного запису у картці учню відмовляють відвідувати школу.

"Інформацію про заборону відвідувати навчальні заклади без щеплення ми отримали з ряду шкіл та садочків міста, натомість в інших – жодних заборон чи обмежень немає. У міському управлінні освіти коментувати ситуацію погоджуються тільки через офіційний інформаційний запит", - зазначили у виданні.

Мінстр охорони здоров'я Уляна Супрун виступила за посилення відповідальності батьків, які відмовляються щеплювати своїх дітей. Вона підкреслила, що за відмову від вакцинації карають в усьому цивілізованому світі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов