У Полтаві видали книгу про українську революцію 1917-1921 років

В Полтавській облдержадміністрації показують нові історичні книжки, видані бюджетним коштом. Їх розставили перед істориками, журналістами, громадськими діячами. Це – перші два томи дослідження полтавського виміру революції 1917-1921 років.

"Перша книга – це, власне кажучи, відповідь на всі питання: що це було і як це відбувалося на нашій території і за її межами за участі наших земляків", – зазначив директор центру досліджень історії Полтавщини Олександр Білоусько.

Тут вміщений опис основних збройних, політичних та культурних подій, а також понад півтисячі біографій учасників революції на Полтавщині.

"Друга книга – це документи Державного архіву Полтавської області з 1917 до 1918 року", – додав науковець.

Над дослідженням працювали понад рік. Ще планують видати третю книгу – з документами наступних років революції. Серед джерел видання: тогочасна преса, спогади, емігрантська література та дослідження сучасних учених, кажуть історики. Книги мають передати до бібліотек області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов