Шматки даху звисають із будинку на вулиці Шевченка

Із покрівлі житлового будинку на вулиці Шевченка звисають шматки дахового покриття. Комунальники повідомили: ремонт запланували на 2018 рік. Проте грошей на це ще ніхто не виділяв.

Ось ці шматки дахового покриття звисають просто з будинку на розі вулиць Шевченка та Стрітенської. Тротуар перегородили – та люди не зважають.

Біля цих аварійних точок – аптека. Працівниці кажуть: ці шматки звисають уже доволі давно.

"Ми зверталися чотири тижні тому у відділ швидкого реагування, здається, сказали, що в них немає коштів на це, ніхто його знімати та займатися цим не буде", – зауважила аптекарка Ольга з-за вітрини.

Місцеві мешканці також обурюються: дахове покриття вже навіть колись падало. А через несправну покрівлю мокра навіть зовнішня стіна.

"Скільки ми тут живемо – 40 років? З якого року будинок? З 61-го... Дах нам не ремонтували. Ми зверталися в ЖЕК наш. Наші звернення марні",– упевнена мешканка цього будинку Ніна Анісімова.

Та в управлінні житлово-комунального господарства міста заявили: 2015 року дах цього будинку ремонтували. Про звисання шматків із даху знають – мешканці дійсно зверталися. Також зазначають у відповіді на наш запит: "Житловий будинок №22/46 на вулиці Шевченка включено до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2018 рік, а також до переліку адрес житлових будинків, що потребують виконання поточного ремонту покрівель".

Утім, грошей на цей ремонт чомусь досі не виділили.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов