У Кременчуці з'ясовують причини раптових дитячих смертей

Сьогодні, 17 січня на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії у Кременчуці обговорили випадки раптових дитячих смертей.

Керівник міського управління охорони здоров'я Дмитро Петращук зазначив, Головний медик Кременчука зазначив, що вони не пов'язані з проведенням щеплень та інфекційними хворобами, а по кожному випадку смерті дітей проводиться ретельне розслідування.

Всі ці випадки розслідуються поліцією, вони внесені до єдиного державного реєстру розслідувань. Взяті всі можливі аналізи, після отримання їх результатів, а також висновків судово-медичної експертизи можна буде говорити про причини смерті цих дітей, кажуть лікарі.

Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що педіатри мають посилити роз'яснювальну роботу з батьками щодо необхідності своєчасного звернення до лікарів у випадку будь-яких ознак захворювання у дитини.

Нагадаємо, 14 січня в Кременчуці, на Молодіжному, раптово померло немовля, якому було 1 місяць і 4 дні. Відомо, що смерть дитини сталася вночі. Ще ввечері нічого не віщувало трагедії: мати погодувала його і поклала спати, а вранці виявила бездиханне тіло.

А 16 січня у Крюківському районі Кременчука помер чотиримісячний малюк. Батьки дитини викликали карету "швидкої", медики не встигли врятувати немовля. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов