У Полтаві всю ніч та ранок боролися зі снігом

Протягом ночі та ранку техніка «МБЦ» та «Декоративних культур» розчистили від снігу близько 100 вулиць.

З початку 2018 року Полтава жила без снігу, тому приватна організація «МБЦ», яка за договором утримує дорожню мережу міста, тільки чистила від бруду розділові лінії.

В ніч на 16 січня сніг нарешті випав, хоча його рівень не став критичним для дорожників. Як повідомив заступник міського голови Полтави Андрій Лямін з ночі дороги міста посипали піщано-сольовою сумішшю 11 комбінованих дорожніх машин, потім дороги розчистили 14 тракторів ТОВ «МБЦ».

Паралельно тротуари у парках та скверах міста очищала техніка КП «Декоративні культури». Вони розпочали роботу ще о другій годині ночі і завершили її до 11 години ранку.

Всього засипано сумішшю та очищено від снігу близько 100 вулиць Полтави. Якщо читачам «Полтавщини» відомо про неприбрані вулиці, проханні додати цю інформацію в коментарях.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов