Чоловік "за виграш у лотерею" віддав шахраям $25000

Полтавець віддав шахраям $25 тис., щоб забрати ніби то виграний у лотерею $1 млн. Півроку переписувався і переводив листи в Google.

"Полтавцю на пошту прийшов лист, що він виграв мільйон доларів в американській лотереї. Спочатку ніяких коштів шахраї не просили, а потрібно було тільки вказати ім'я і прізвище, щоб відкрити рахунок в найбільшому банку США. Для виготовлення розрахункової картки попросили 500 доларів. Прислали фото картки із всіма реквізитами. Потім виявилось, що в Україні не зможуть перерахувати таку суму. Попросили кошти для виготовлення банківського чеку. Прислали чек із різними ступенями захисту. Полтавець був впевнений, що мільйон доларів вже його. Взяв кредит, позичив гроші. За різні "послуги" за півроку перерахував 25 тисяч доларів. А коли шахраї виманили все до останньої копійки, зв'язок обірвався", - повідомив Юрій Сулаєв із Полтавської обласної поліції.

Поліція розшукує шахраїв із США і Гани, які мали різні ролі в цій схемі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов