Дороги Полтавщини змінили хазяїна

З 1 січня в Україні стартувала децентралізація доріг. Дороги районного та обласного значення змінили балансоутримувача.

Замість Служби автомобільних доріг утримувати та ремонтуватиме їх буде Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації.

«Зараз на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області на балансі перебуває майже 9 тисяч доріг державного та місцевого значення. А з 1 січня залишиться близько 1 700 кілометрів. Це будуть дороги міжнародного, національного, регіонального та територіального значення», — коментує начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Фахівці Полтавської ОДА підготували необхідну документацію. Для врахування всіх аспектів процедури створили спеціальну комісію. Також була проведена інвентаризація доріг.

«Видано розпорядження голови облдержадміністрації, в якому дається згода на прийняття доріг місцевого значення на баланс ОДА. В цьому документі балансоутримувачем доріг визначається Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Всього на нашому балансі з 2018 року перебуватиме 7 188 кілометрів автошляхів», — розповідає директор профільного Департаменту Тимофій Голбан.

Фінансування місцевих доріг буде здійснюватися за рахунок надходжень з Дорожнього фонду, який запрацює з 1 січня 2018 року. Департаментом будівництва, містобудування та архітектури вже оголошений тендер на визначення підрядної компанії, яка буде здійснювати ремонти та проводити експлуатаційне утримання місцевих доріг, передає ВПолтаві

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов