У Глобиному придбали сміттєвоз за майже 2 мільйони гривень

5 грудня для потреб КП "Глобинське", у рамках тендера за 1 млн. 747 тис. грн придбали новий потужний сміттєвоз.

Сучасний сміттєвоз ВЛІВ МІКРО на шасі МАЗ-4371N2 надасть змогу набагато якісніше та оперативніше надавати послуги з вивезення сміття та побутових відходів.

До того ж, даний сміттєвоз має можливість обслуговувати сміттєві баки різних розмірів та об'ємів, а отже і запроваджувати нові форми обслуговування населення, а більший об'єм сміття та побутових відходів, яке за один раз може перевезти новий сміттєвоз, надасть змогу і для економії коштів та ресурсів комунальному підприємству громади.

Комплектування його додатковим обладнанням (відвалом) надає можливість, в разі невідкладної потреби, використовувати його в зимовий час, крім безпосереднього призначення, ще і додатковою функцією очищенням проїзної частини вулиць та доріг від снігу.

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов