У Глобиному придбали сміттєвоз за майже 2 мільйони гривень

5 грудня для потреб КП "Глобинське", у рамках тендера за 1 млн. 747 тис. грн придбали новий потужний сміттєвоз.

Сучасний сміттєвоз ВЛІВ МІКРО на шасі МАЗ-4371N2 надасть змогу набагато якісніше та оперативніше надавати послуги з вивезення сміття та побутових відходів.

До того ж, даний сміттєвоз має можливість обслуговувати сміттєві баки різних розмірів та об'ємів, а отже і запроваджувати нові форми обслуговування населення, а більший об'єм сміття та побутових відходів, яке за один раз може перевезти новий сміттєвоз, надасть змогу і для економії коштів та ресурсів комунальному підприємству громади.

Комплектування його додатковим обладнанням (відвалом) надає можливість, в разі невідкладної потреби, використовувати його в зимовий час, крім безпосереднього призначення, ще і додатковою функцією очищенням проїзної частини вулиць та доріг від снігу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать