Сьогодні на Полтавщині попрощаються з бійцем АТО, який помер від тяжкої хвороби

12 листопада у Запоріжжі зупинилось серце бійця АТО Дмитра Давиденка, який з 2014 року перебував на сході України. Дмитро помер від гострої лейкемії - раку крові, з яким боровся тривалий час, повідомляє 24 канал.

16 червня цього року збирали кошти для лікування. Дмитро потребував хіміотерапії та пересадки кісткового мозку. А на операцію закордон необхідно було назбирати 4 млн грн.

Про смерть Дмитра повідомили близькі у соцмережах. 13 листопада з військовим прощались у Запоріжжі, а сьогодні його поховають у Полтавській області.

35-річний підполковник Нацгвардії Дмитро Давиденко з 2014 року служив в зоні АТО, захищав Маріуполь. Потім займався вихованням підростаючого покоління у військовій частині 3033 НГУ в Запоріжжі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать