На Полтавщині побудують п’ять великих полігонів для побутових відходів

На Полтавщині почали розробляти детальний план території, проведення геологічних і геодезичних робіт для визначення можливості розміщення в краю п’яти великих полігонів відходів. Уже встановлено процедуру замовлення цих робіт, і до кінця року план має бути готовий. Якщо не виникатимуть форс-мажорні ситуації, будівництво планують закінчити за рік.

Про це повідомив директор департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан. Він уточнив, що полігони побудують згідно з комплексною програмою поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017—2021 роки.

 — Спеціалісти запропонували для області досвід розроблення cтратегії поводження з твердими відходами у межах субрегіону. Ми поділимо область на п’ять адміністративних районів: Полтавський, Південний, Північно-західний, Центральний, Північно-східний, у яких побудуємо полігони твердих побутових відходів, — каже Тимофій Голбан. 

Програма передбачає будівництво в області трьох сміттєпереробних заводів, у Полтавському, Північно-західному та Південному субрегіонах.

— Нам дуже важливо, щоб полігони ТПВ, які будуємо, відповідали всім нормам. Адже довкілля — це те, що ми залишатимемо нашим дітям та онукам. Тому піклуємося про нього вже сьогодні, — прокоментував голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

98 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов