Волонтери знайшли нову сім'ю цуценяті, якого господарі кинули помирати на подвір'ї

Йоркширського тер'єра Кешу у "Спецсервіс-Кременчук" лікували майже тиждень, а зараз про нього піклуються нові господарі.

Йоркширському тер'єру Кеші, якого без їжі та води залишили помирати на подвір'ї колишні господарі, знайшли нову сім'ю. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці"повідомила начальник комунального підприємства "Спецсервіс-Кременчук" Марина Кожушко, пише Depo.Полтава.

Цуценя майже тиждень лікували, практично заново ставили на лапи, і зараз тварина почуває себе значно краще. У Кеші з'явились нові господарі, які розповіли, що на новому місці цуценяті добре, він веде себе спокійно, вже навіть виходив на першу прогулянку.

Поки Кеша на суворій дієті, але його безпеці вже нічого не загрожує, кажуть співробітники Спецсервісу.

Нагадаємо, у Кременчуці в дворі приватного будинку господарі, що переїхали до нового житла, залишили помирати йоркширського тер'єра.

Сім'я переїхала та більше не мала можливості опікуватись домашнім улюбленцем Кешею, тому лишила його у будці на призволяще. Ледь живого песика привіз у Спецсервіс чоловік, який знав його господарів та іноді підгодовував тваринку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать