0532.ua

Полтавська область завершила виплати підвищених пенсій

Повідомляється, що вчора органи Пенсійного фонду в Полтавській області завершили фінансування виплати підвищених пенсій.

При цьому для забезпечення коштами одержувачів пенсій до поштових відділень та банківських установ було спрямовано 1 млрд. 85,6 млн. гривень.

Таким чином, 97% полтавських пенсіонерів отримали підвищені з 1 жовтня пенсії. Це стало можливо завдяки ухваленню Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Збільшення розміру пенсій у зв’язку з їх «осучасненням» у кожного з пенсіонерів індивідуальне, оскільки визначається з урахуванням коефіцієнта заробітку й тривалості страхового стажу (індивідуальні показники особи) та року, коли йому призначили пенсію.

Наразі завершується процес доставки інформаційних повідомлень пенсіонерам, яким збільшені пенсії на суму понад 140 грн., передаютьНовини Полтавщини.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать