Нардеп з Полтавщини за рік подвоїв свої статки

На тлі такого різкого збагачення олігарха різко дисонує доведений до банкрутства банк «Фінанси та Кредит» та завод КрАЗ, борги якого перевищують три мільярди.

Журнал Новое Время спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital представив новий рейтинг найбагатших людей в Україні.

На першому місці, як і в минулому році, олігарх Рінат Ахметов (його статок оцінюється у $6,9 млрд, +68% до минулого року).

Другий рядок рейтингу зайняв олігарх Віктор Пінчук ($1,4 млрд, + 13%). Замикає трійку найбагатших олігарх Костянтин Жеваго ($1,4 млрд, + 209%).

Далі розташувалися: олігарх Вадим Новинський ($1,2 млрд, +113%), президент України Петро Порошенко ($1 млрд, + 7%), олігархи Ігор Коломойський ($1 млрд, -11%), Геннадій Боголюбов ($763 млн, -9 %), Дмитро Фірташ ($746 млн, + 14%), Юрій Косюк ($693 млн, + 10%), Олександр і Галина Гереги ($688 млн, + 5%).

Як бачимо, Жеваго, не зважаючи на проблеми з банкрутством банку та численими борговими позовами, примудрився збільшити свій капітал більше, ніж удвічі.

«Ривок» Жеваго виглядає особливо дивним з огляду на його електронні декларації, в яких він вказує дуже скромні статки і доходи.

На тлі такого різкого збагачення олігарха різко дисонує доведений до банкрутства банк «Фінанси та Кредит» тазавод КрАЗ, борги якого перевищують три мільярди.

При цьому Жеваго хронічно не платить гроші гравцям свого ФК «Ворскла» та хоче продати з аукціону гуртожиток з працівниками КрАЗу.

Втім, за Жеваго вже взялися кримінальники.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов