Влада Полтави додала додаткових 12 млн харківській фірмі на літнє прибирання вулиць

Влада Полтави збільшила витрати на утримання вулиць міста до 102 млн грн, уклавши три додаткових договори на літнє прибирання із тією ж фірмою.

Управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому підписало три договори на утримання вулиць обласного центру у належному стані. Виконавцем усіх трьох стало ТОВ «Механізований будівельний центр», яке і прибирало місто цього року. Підрядник отримає за роботи ще 12 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Нагадаємо, три тендери на послуги з утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою, зелених насаджень, у т.ч. утримання вулично-дорожньої мережі Полтави УЖКГ оголосило у вересні. Необхідність замовлення додаткових послуг пояснив профільний заступник мера Андрій Лямін. За його словами, кошти, розраховані на літнє прибирання в основному договорі на 90 млн грн, скінчилися. Решта суми розрахована на зимове утримання.

За даними порталу публічних фінансів Є-data, за прибирання вулиць «МБЦ» вже отримало 57,2 млн грн. З них 56 млн — за основним договором, і 1,2 млн грн — за додатковим.

25 жовтня УЖКГ підписало останній договір на літнє утримання вулиць. Це сталося наступного дня після того, як у Полтаві випав перший сніг. Інші два були укладені 4 та 18 жовтня. Вартість кожного — майже 4 млн грн.

В усіх трьох тендерах участь брали два споріднених товариства — «МБЦ» та «Променергобуд Україна». Ми вже повідомляли, що співзасновником останнього є Олександр Яковенко. До березня 2017-го він був співзасновником «МБЦ». Зараз ним керує його підлеглий, колишній директор фірми, Микола Мірошниченко.

Те, що «Променергобуд Україна» не був зацікавлений у перемозі, показують і результати аукціонів. На жодному з трьох він не намагався знизити запропоновану вартість послуг на жодну копійку.

Нагадаємо, ТОВ «МБЦ» зареєстроване у Харкові. Основним видом його діяльності є будівництво житлових і нежитлових будівель. Фірма співпрацювала з полтавською владою, за каденції Андрія Матковського. Тоді «МБУ»орендував Полтавський асфальтобетонний завод. Також підприємство входить у пул «харківської монополії», який вже 10 років ремонтує дороги у Полтаві.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов