У Кременчуці з`являться торгові ряди замість стихійних ринків

У Кременчуці готується до впровадження пілотний інвестиційний проект соціального спрямування.

Як повідомили в міськраді, планується облаштувати торгові ряди з метою упорядкування стихійної торгівлі.

На засіданні комісії з проведення інвестиційних конкурсів повторно розглядали основні положення проекту, яким передбачено створення в різних мікрорайонах міста майданчиків для сезонної торгівлі, де будуть забезпечені умови для продажу овочів, фруктів та ягід.

Торгові ряди планують облаштувати в трьох місцях: на вул. Миру в районі житлового будинку №27, вул. Велика Набережна в районі будинку №9 та вул. Юрія Кондратюка. Ці райони обрані з урахуванням побажань мешканців вищезазначених мікрорайонів, а також тому, що географічно вони розташовані на значній відстані від міських ринків.

На лавах будуть і соціальні місця для пересічних громадян, які зможуть торгувати власноруч вирощеною продукцією.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов