У Полтаві добігли кінця гастролі Запорізького театру ляльок

До Полтави запорізькі лялькарі привезли всього одну виставу під назвою «Чарівні слова», яку діти мали змогу переглянути упродовж тижня. Запорізькі митці грали на сцені Полтавського театру ляльок з подвоєною енергією, відчуваючи позитивний настрій і захоплення малюків.

НАДІЯ ЛУБЕНЕЦЬ, акторка Запорізького театру ляльок
" Велике щастя побувати на вашій полтавській землі. Дуже гарний глядач, щирий, доброзичливий.Дуже гарно сприймає вистави і маленькі діточки в дитячому садочку, і в школі, і перший-третій клас це були і на ура ми працювали на повні зали на 200 на 300 чоловік."

Понад 2000 юних полтавців протягом тижня відвідали виставу запорізького театру ляльок. Бурхливими оплесками малюки супроводжували всі пригоди хлопчика Івасика,який не знав ввічливих слів, а згодом зрозумів, на що спроможні слова ввічливості, тобто ті самі «чарівні ». Після такої вистави наші діти точно ростимуть привітними,- розповідають мами, які отримали від дійства не менше задоволення, ніж їхні малята.

ІРИНА АНАТОЛІЇВНА , полтавка
" Ми кожен рік відвідуєм цей театр.Найбільше нам подобається атмосфера, яка існує в цьому театрі.Ми приходим сюди, як до себе додому.Нам подобаються актори й відношення до дітей. "

ОЛЕНА, полтавка
" Сподобалась вистава, ми взагалі часто відвідуємо ляльковий театр.А на гастролі це вперше попали і трішки відрізняється від полтавського театру, і взагалі дуже повчальна і цікава була як для маленьких діток, так і старші дітки."

Поки запорізькі лялькарі розважали полтавських малюків, актори Полтавського театру ляльок перебували на гастролях у Запоріжжі. Для тамтешніх юних глядачів полтавці підготували дві вистави «Вередливе Зайченя» та «Варварині хитрощі».

ТЕТЯНА ВІТРЯК, директор Полтавського театру ляльок
" За останні майже 20 років це вперше ми організували обмінні гастролі з професійним театром. Це дуже добрий досвід, тому що крім того, що наш глядач баче щось нове, також артисти, художній склад вони мають можливість помінятися досвідом, поспілкуватися, подружитися, обговорити нові ідеї і надалі спрямувати нашу діяльність."

Наприкінці завершального спектаклю всі запорізькі актори, які взяли участь у виставі «Чарівні слова», відзначені грамотами дирекції Полтавського театру ляльок.

https://youtu.be/PdyCMki1e1g

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов