Стало відомо, які дороги Полтавщини ремонтуватимуть першочергово

«Минулого року ми почали виконувати три стратегічні напрямки. Це дорога М-22 Полтава – Олександрія. Це дорога Т 1716, яка проходить через Семенівський та Хорольський райони, і Р 60, яка з’єднує дві області – через Полтавську виходить на Суми. Це три найважливіші стратегічні напрямки, до яких з часом приєднається відновлення доріг місцевого значення», - розповів Валерій Головко, голова Полтавської ОДА, на відкритті Міжнародного економічного форуму.

Також він додав, що за два роки у ремонт доріг вклали коштів з різних джерел фінансування майже 600 млн грн.

«І ця сума по закінченню року буде близька до мільярда», - додав Головко.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року дорогами загального користування місцевого значення розпоряджатиметься не Служба автомобільних доріг у Полтавській області, а Полтавська облдержадміністрація. Крім того, ОДА буде розпоряджатися субвенціями, які держава виділить на дороги місцевого значення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов