У Хоролі оголосили конкурс на кращий мурал

Хорольська міськрада оголосила конкурс на кращі ескізи мурал-арту у місті Хоролі. Мета їх - формування креативного міського середовища.

Ескізи переможців конкурсу реалізують у 2018 році на двох стінах: бетонній огорожі по вул. Шевченка (навпроти адмінбудівлі КП «Комунсервіс») та поблизу Братської могили «37 тисяч жертв фашизму» (на розі вулиць Небесної Сотні та Воскресенської).

Окрім втілення творчих задумів в реальність і особистого внеску в створення естетичної окраси міста, як додатковий бонус, на переможців конкурсу чекає грошова винагорода в розмірі 500 гривень, передає Хорольськаміськрада.

До участі в конкурсі допускаються роботи національно-патріотичної тематики, включаючи панорами з зображенням мальовничих куточків рідного краю, міста, історичні сюжети тощо, використовуючи різну техніку та жанр виконання.

Ескізи для мурал-арту подаються до 1 листопада цього року (включно) у формі заявки на адресу Хорольської міської ради на паперових носіях: 37800, м.Хорол, вул. Незалежності, 37 або в електронному вигляді в форматі jpg, jpeg, pdf, psd, tif, tiff та інших на електронну адресу: hmr37@ukr.net (з послідуючим поданням ескізу в паперовому вигляді в разі перемоги учасника в конкурсі).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов