Слідчий прокуратури Полтавської області отримав подарунок за 640 тисяч гривень

Слідчий з особливо важливих справ другого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів і процесуального керівництва прокуратури Полтавської області Максим Савчук отримав подарунок вартістю майже 640 тисяч гривень, але не вказав, який саме.

Таке повідомлення про зміну майнового стану він подав до Єдиного державного реєстру декларацій, пише «Слово і Дело».

Згідно з поданим документом, Савчук отримав від громадянки України Тамари Миколаївни Макаренко подарунок в негрошовій формі вартістю 639 тисяч 900 гривень, проте не вказав, який саме.

В електронній декларації за 2016 рік слідчий прокуратури вказав, що нерухомість, якою він користується, зареєстрована на його дружину Олександру Савченко, яка також працює в прокуратурі, і родичку: дві квартири в Полтаві площею 68,1 і 95,6 кв. м. Їздить Савчук на власному автомобілі Hyndai Tucson 2008 року випуску.

За минулий рік сім'я прокурорів отримала дохід на суму 195 тис. 851 грн. На банківських рахунках у дружини Савчука 1 тис. дол. Та 10 тис. грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов