На Полтавщині ліквідували "конверт" з обігом 70 млн гривень

На Полтавщині співробітники податкової припинили діяльність конвертаційного центру з обігом понад 70 млн. грн. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

Правоохоронці викрили зловмисників, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги по штучному формуванню податкового кредиту з ПДВ і витрат з податку на прибуток та незаконної конвертації безготівкових коштів в готівку.

Для затримання шахраїв створили низку підприємств, на розрахункові рахунки яких зловмисники перераховували безготівкові кошти за нібито постачання ТМЦ, виконання робіт (надання послуг). У подальшому ці кошти отримувалися фігурантами у банківських установах, потім - передавалися замовникам, за винятком винагороди у сумі 10-12 % від проконвертованої суми.

При цьому в бухгалтерському та податковому обліку підконтрольних транзитних та фіктивних СГД відображалася зміна номенклатури товару.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2016-2017 роки склав більше 70 млн. грн.

За результатами 14 обшуків, проведених в офісах, будинках та автівках шахраїв, знайшли та вилучили оригінали та копії первинних фінансово-господарських документів, чорнові записи, мобільні телефони, оргтехніку, носії інформації (жорсткі диски, USB-флеш накопичувачі), стартові пакети та 18 СІМ-карт операторів мобільного зв'язку, 12 банківських карток, 5 печаток фіктивних СГД, майже 28 тис. грн. готівки в національній та іноземній валюті та автомобіль.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов