На Полтавщині почався ремонт траси Полтава - Олександрія

Днями підрядник ТОВ «Ростдострой» розпочав ремонтні роботи з 6 по 23 км зі сторони Полтави міжнародної автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія. Ця траса є стратегічною, оскільки з'єднує Полтавську та Кіровоградську області і промислові міста у полтавському регіоні - Кременчук і Горішні Плавні.

В межах Полтавської області протяжність цієї дороги сягає 111,2 км. Минулого року відремонтували ділянки дороги у Кобеляцькому та Козельщинському районах. Нині ремонтні роботи за 2016 рік завершуються, також тривають ремонти на ділянках дороги з 32 по 92 км. Дорожники влаштовують двошарове асфальтобетонне покриття та верхній шар покриття із ЩМА (щебенево-мастикового асфальтобетону). На ділянці дороги зі сторони Полтави поки що проводиться спушування покриття, далі буде здійснена регенерація за допомогою спецтехніки, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Автодорога M-22 - дорога міжнародного значення на території України. Починається в Полтаві, далі йде через Козельщину, Кременчук і закінчується в місті Олександрія. Траса є складовою частиною європейського маршруту E 57.

Загальна протяжність - 186,5 км.

На трасі помірний трафік, досить багато вантажного транспорту. Найнижча завантаженість дороги на ділянці Полтава - Кременчук.

На дорозі регулярно проводиться ямковий ремонт, проте полотно потребує повноцінної реконструкції, яка в останні роки не проводилася.

КІЛЬКІСТЬ СМУГ

Дорога має 2 смуги для руху, по одній в кожну сторону.

СТАН

Ділянка Полтава - Кременчук дозволяє впевнено тримати швидкість на рівні 110 км / ч, але необхідно зберігати пильність - дорога середньої якості, можуть потрапляти ями, горби. Далі до Олександрії траса стає гірше, однак серйозних труднощів для проїзду не створює, йдеться на сайтіautostrada.іnfо.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов