Світлина полтавки потрапила до найкращих у конкурсі "Canon" (ВІДЕО)

Полтавський фотограф побувала на фіналі престижного фотоконкурсу у Києві.

Полтавка Анна Свиридова займається фотографією сім років. Жінка сама облаштовує фотозони у власній квартирі, створює різноманітний декор та навіть вбрання для своїх моделей. Але говорить: найбільше задоволення отримує від зйомок на природі. 

"Я люблю, звісно, на природі знімати, тому що ці фото більш динамічні, симпатичні, гарні і вони живі. Студія – це так, у холодний час, дощ і таке інше", – говорить фотограф Анна Свиридова. 

Цьогоріч Анна взяла участь у фотоконкурсі літніх історій "Canon". Серед 20 000 робіт її світлина увійшла до 30 кращих. Жінка вже встигла побувати на фіналі конкурсу у Києві. 

"Там було багато досить гарних робіт, мені дуже сподобалося. Я нічого не отримала, тому що там був розіграш, як лотерея, тобто до банки вкинули записки і витягували імена, кому що вручити", – ділиться враженнями жінка. 

На конкурс Анна подавала світлину свого племінника, зроблену влітку під час відпочинку у бабусі. Говорить: це одна з її улюблених робіт. 

"Він грався там у піску, пилюці, ну, як зазвичай це діти роблять. Вкусив уночі комар, під оком синяк, все запухло – взагалі краса. І мені дуже сподобався цей момент, коли він прийшов, в багнюці, ще не помитий і я говорю: "Де мій фотоапарат?", – розповідає Анна. 

Сьогодні Анна не уявляє своє життя без фотокамери. Тож у майбутніх планах жінки – презентація своєї виставки фоторобіт у Полтаві та Києві.

https://youtu.be/oBuYgGUqA44

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов