У Полтаві стартував місячник добровільної здачі зброї

З 1 по 31 жовтня громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, що зберігають незаконно, не будуть покарані.

"Існує проблема з тим, що дуже багато зброї є незареєстрованої, незаконно перебуває у когось у володінні і для того, щоб надати можливість людям узаконити таку зброю, проводяться спеціальні заходи, такі як місячник добровільної здачі зброї", – розповідає Юрій Сулаєв, начальник прес-служби УМВС в Полтавській області.

Окрім того, за словами Юрія Сулаєва, у межах цього місячника ті громадяни, які здадуть зброю добровільно, за бажання зможуть зареєструвати її у встановленому законом порядку. Для цього потрібно буде пройти медичний огляд та спеціальне навчання.

"Звичайно, якщо зброя буде мати кримінальний характер, то там не може бути й мови про якесь там успадкування і так далі", - говорить Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, що згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов