0532.ua

У Полтавському дендропарку до кінця року мають закінчити другу чергу реконструкції

Всього на реконструкцію виділено 4,7 млн грн, у фірми-переможця залишилося 3 місяці на проведення реконструкції.

Управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому підписало договір із ПП «Ремтехнал» на проведення другої черги реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Полтавський міський парк». Сума контракту — 4 млн 745 тис. 842 грн. Пропозицію конкурента — ТОВ «Стривер» — 4 млн 740 тис. 910 грн було відхилено через відсутність однієї позиції у кошторисі (а саме — профільної труби 30х30х2).

В другу чергу входять наступні роботи:

 • встановлення габіонів (сітка наповнена каменем, що використовується для укріплення берегу);
 • засадження газонів (партерних, маврiтанських та звичайних);
 • реконструкція водоскидної споруди ставка № 2;
 • огорожа з вул. Яківчанська (вхідна група № 1);
 • розчистка копанки (поблизу дачі Скліфосовського);
 • побудова містків;
 • прогулянкова доріжка;
 • улаштування проміжних площадок на сходах № 2;
 • водовідвідні лотки (по обидва боки від сходів);
 • біоплато;
 • встановлення сходинок біля вхідної групи.

Заплановано також висадити 390 саджанців ірису, 630 — ірису та 257 — рдесту. Строк виконання робіт — до 31 грудня 2017 року або до повного виконання сторонами договору своїх зобов’язань.

Демонтовані сході

Демонтовані сході, які ведуть до ставків

Місток

Місток

Заболочений ставок № 2

Заболочений ставок № 2

Секретар Полтавської міськради Оксана Деркач коротко прокоментувала результати конкурсу в частині виконання робіт до кінця року:

— Підписання договору, наскільки мені відомо, кілька разів не відбувалося через коригування проекту та проходження експертизи. Я маю надію, що до кінця року встигнуть зробити оглядовий майданчик, сходи до першого ставка та прогулянкову доріжку до нього. Щодо гідроробіт, то мені сказали, що для них навіть краще, щоб земля була мерзлою. Маю надію, що до кінця року підрядник встигне виконати максимум робіт.

До речі, як видно із матеріалів договору, «Ремтехнал» заклав прибуток в сумі 43 тис 596 грн, інше піде на роботу, матеріали та зарплату. Фактично на 5-мільйонному підряді переможець запланував отримати прибуток менше 1% вартості договору.

Нагадаємо, що у 2016 році ПП «Ремтехнал» вигравало конкурс на першу чергу реконструкції Полтавського дендропарку. Тоді міська рада планувала виділити на реконструкцію 4,5 млн грн, але фірма по факту за виконані роботи отримала 0,5 млн грн.

У лютому місяці міська рада виділила кошти на другу чергу реконструкції, а в червні Управління ЖКГ оголосило тендер на 4,7 млн грн. Однак у липні тендер скасували, тому що жодна фірма не подала заявку на участь у конкурсі. Того ж місяця тендер був переоголошений, а в серпні — знову скасований. Вдалим виявився лише третій тендер, договір по якому підписали лише 28 вересня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать