У Полтаві планують відкрити центр для пластунів

У цьому році полтавські пластуни реалізували чотири міжобласні проекти, що передбачали участь молоді у таборах.

За сприяння Міністерства молоді та спорту України, з держбюджету на них виділили 5 мільйонів гривень. Це перший досвід участі полтавських скаутів у всеукраїнському проекті такого рівня.
З понад 400 учасників троє полтавців пройшли до української академії лідерства, де вони навчатимуться протягом 10 місяців.

У таборах молодь вчили практичному пластуванню, робити добрі справи, бути дружніми та сприймати все, як гру. Набуті вміння скаути планують застосовувати для системної роботи зі школярами на Полтавщині, але поки директори шкіл не охоче пускають громадські організації співпрацювати з учнями.

Регіональний представник КПС України в Полтавській області Євген Янкевич розповів, що планує відкрити у Полтаві пластовий центр та представити нові проекти, де буде більше скаутських заходів і таборів.

https://youtu.be/h5-VCkvFhB4

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать