До Полтави привезуть виставу про війну на Сході України

29 вересня Ніжинський драмтеатр привезе до Полтави драматичну притчу на 3 дії «Безодня». Виставу показуватимуть лише один день.

– Прем’єра вистави відбулася наприкінці минулого театрального сезону у червні. Полтавська публіка ще не бачила її, але ніжинський театр неодноразово був у Полтаві на фестивалі «В гостях у Гоголя» , – розповіла Ольга Коваленко, завідувачка літературною частиною Полтавського академічного обласного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя.

«Безодня» – це історія двох звичайних українських сімей. Історія про родину з трьома дітьми із Західної України та про сім’ю, яка виростила двох синів, зі Східної частини країни. Дві звичайні українські родини, котру сьогодення немилосердно пожбурило у безодню війни.

Виставу гратимуть у приміщенні Полтавського обласного драмтеатру ім. М. Гоголя. Квитки у касі театру, тел. – 60-78-61.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать