Полтавський суддя може стати членом Верховного Суду

Представник Полтавщини переміг у конкурсі до Верховного Суду.

Суддя Апеляційного суду Полтавської області Сергій Мартєв переміг у конкурсі Верховного Суду. Він успішно подолав усі конкурсні етапи, набрав 720,5 бала з 1000 та опинився серед 120 переможців. Якщо Вища рада правосуддя затвердить такий склад, Мартєв увійде до найвищої судової інстанції.

Вища рада правосуддя може виключити кандидата, якщо матиме обгрунтовані сумніви в його доброчесності та професійній етиці.

Сергій Мартєв закінчив Калінінський державний університет за спеціальністю “Правознавство”, підвищував кваліфікацію в Національній школі суддів та Торгово-промисловій палаті в Києві. Суддівську практику розпочав 1996 року в Київському районному суді Полтави, 16 років працював в Апеляційному суді Полтавської області. 2010 року брав участь у конкурсі до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, але відкликав документи за особистою заявою.

Інформацію повідомила прес-служба кампанії “ЧЕСНО: Фільтруй суд!”.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов