Елітні меблі з масиву дерева від майстрів mebDrev.com

Хочете щоб ваш будинок прикрашали елітні меблі з масиву дуба? Зверніться в компанію Мебдрев. Працюємо з кращими породами дерева. Розробка унікальних проектів.

Елітні меблі з масиву дерева на замовлення - краща прикраса Вашого будинку

Коли ми плануємо інтер'єр нашого нового будинку, хочемо вибрати все найкраще. Гортаючи каталоги меблів, нас приваблює досконалість форм, теплі кольори, цікаві дизайни. Весь світ говорить про те, що немає краще меблів, ніж створена італійськими мебельниками. Однак не поспішайте з висновками - сьогодні ваш будинок може прикрасити елітні меблі для дому з масиву міцного дуба, створена українськими майстрами.

Коли ми говоримо про елітні меблі, то маємо на увазі:

  • Авторський проект, розроблений професійними архітекторами і дизайнерами меблевого мистецтва;
  • Використання найцінніших порід дерева, найчастіше дуба;
  • Унікальний дизайн продукту, який вписується в інтер'єр будинку, відведені метри і смак замовника;
  • Варто ексклюзивні меблі на замовлення з масиву дуба дорожче фабричної штампування, що й не дивно. Але про ціну розповімо далі більш детально.
элитная мебель из дуба фото

Меблі, створена для Вашого будинку з душею

Чи можемо уявити, що куплена меблі в звичайному магазині, гармонійно впишеться в наш будинок. Штампована продукція, створена за стандартними кресленнями, геть позбавлена ​​душі. Але ж ми хочемо, щоб меблі нам не просто подобалася, була зручною, але і принесла задоволення від покупки і користування. Саме такі меблі купується для душі. Коли майстер працює над створенням чергового шедевра, він, дійсно, вкладає в неї частинку своєї душі.

Хочете, щоб ексклюзивні меблі з дубового масиву прикрашала Ваш будинок? Замовте розробку унікального проекту в компанії Мебдрев

Компанія МебДрев більше 20-ти років займається виготовленням розкішних меблів, використовуючи кращі породи дерева українських лісів. Завдяки їхнім роботам будинку тисячі українців стали затишними і красивими. Немає кращого прикраси, ніж меблі, створені з натурального дерева. Шафи, сходи, столи, стільці - кожен сантиметр вироби продуманий до дрібниць, а дизайн гармонійно вписується в навколишнє оточення.

Щоб досягти досконалості в роботі, майстри використовують різні техніки і технології роботи по дереву:

  • Різьба по дереву;
  • шліфування;
  • просочення;
  • Нові методи фарбування;
  • Золочення дерева сухозлітним золотом.

Все це надає особливий шарм виробу, роблячи його дійсно унікальним і розкішним. Така ексклюзивні меблі з дерева на замовлення http://mebdrev.com/ за умови правильної експлуатації прослужить не одне десятиліття, залишаючись як і раніше красивою і міцною.

Як замовити меблі у майстрів компанії Мебдрев?

Кожен з Вас може замовити створення будь-якого предмета меблів з дерева у вінницьких майстрів. Робота над вашим проектом почнеться з того, що ви розповісте майстру свої ідеї (а вони у вас точно є). Потім до вас приїжджають заміряють і дизайнери, завдання яких полягає в тому, щоб перенести ваші ідеї на папір і розрахувати розміри. Після цього проект узгоджується і обговорюються деталі роботи. У підсумку ви отримуєте готовий предмет меблів, який буде встановлений у вашому домі.

Ваш будинок заслуговує кращого прикраси! Замовляйте меблі з кращих порід дерева в компанії Мебдрев.

Матеріал підготовлений за сприяння компанії «Мебдрев». Більше інформації на сайті mebdrev.com, або за телефонами (067) 430-25-71