Флiзелiновi шпалери

Неймовірно, але навіть досвідчені майстри, ті, що переробили безліч модних ремонтів, рекомендують віддати перевагу шпалерам, нехай навіть тим, що фарбуються. А якщо ви не хочете витрачати час ще й на фарбування, а також кошти, вам точно будуть до смаку флізелінові шпалери. У чому ж причина такого вибору, чому саме їх виділяють серед інших. Можливо, секрет в їх практичності, починаючи з моменту наклеювання. Властивості флізеліна добре відомі, тому якщо ви не готові клеїти самі, то без зусиль знайдете того, хто зробить це якісно.

Флізелінові шпалери, всім це відомо, наклеюються прямо на стіну, при належному рівні досвіду, даний процес не створить жодних складнощів, особливо якщо ви підібрали малюнок, що не потребує підгону. Секрет флізелінових шпалер в їх практичності, до того ж вони надають реальний затишок, якого хочеться всім тим, хто має приватний житловий простір. У порівнянні з іншими методами обробки, а також з деякими видами шпалер, флізелінові мають навіть своїх шанувальників. Справа в тому, що на основу з флізеліну може бути завдано в буквальному сенсі будь-який малюнок або фактура.

Виробників даного типу шпалер настільки багато, що перерахувати їх всіх навряд чи вдасться, назвемо лише тих, хто максимально представлений в каталозі, це: AS Creation, BN International, Grandeco, Marburg, Rasch, Status. Найбільш дорогими і ексклюзивними вважаються італійські шпалери на основі з флізеліну від Emiliana Parati. Для тих же, хто знаходиться в пошуках цікавих варіантів, але сильно обмежений в бюджеті, є якісні шпалери від Слов'янські шпалери, Wallife, Zambaiti Parati, Версаль, Палітра, Casadeco і багатьох інших.

Досить імовірно, ви шукаєте шпалери не просто з розряду флізелінових, а по зовсім іншою ознакою, хоча матеріал повинен бути саме таким. Наприклад, найважливіше для вас колірна гамма і малюнок, тоді інтернет-гіпермаркет STROYPLOSHADKA.UA і їх чудовий каталог флізелінових шпалер, а також іншої шпалерної продукції стане вашим улюбленим місцем для натхнення і вдалих покупок оздоблювальних матеріалів.