Театральний сезон у Полтаві завершився прем'єрою

29 липня «гоголівці» завершили 75-й театральний сезон. На суд глядача вони представили прем’єру вистави «Легенда про Тараса» за мотивами повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба».

Виставу здійснив відомий режисер Олексій Коломійцев. Він є автором музики, лібрето і стенографії. Це «лайт-опера», тобто симбіоз елементів оперети і мюзиклу, поєднання різних музичних напрямків і стилів. Глядачі стали свідками дивовижно-яскравого, співучо-народного динамічного та вражаючого дійства.

Цією оперою Олексій Коломійцев реалізував свою давню мрію: постановку безсмертної гоголівської історії про героїчну боротьбу українського козацтва, про конфлікт між почуттями і обов'язками. У виставі задіяли увесь творчий склад театру. У ролі Тараса Бульби - Народний артист України Василь Голуб. Співавтор стенографії та художник по костюмах - Ірина Кліменченко. Постановку танців здійснила Світлана Мельник. Хорові та вокальні партії підготували В'ячеслав Орищенко на Наталія Зайко. Музичний номер «Зажурилась Україна» вилився сумом не тільки через напади турків і татар минулих століть а й відгукнувся болем у серцях глядачів серед сучасні політичні колізії.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко дав високу оцінку прем'єри «гоголівців» і наголосив на її сучасному звучанні.

Театралів привітав і представник Полтавського земляцтва із Санкт-Петербурга.

13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов