Губернатор Полтавщини ініціює створення цільової програми для розвитку археології

Про це Валерій Головко повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Сьогодні побував на розкопках Більського городища. Нині експедиція там на завершальній стадії. Археологам вдалося відкопати чимало цінних речей — це золоті бляшки, бронзове дзеркало із зображенням пантери, шкіряний пояс із бронзовими виробами на ньому, елементи зброї, цілу грецьку амфору та кістяки людей і коня, яким понад 2,5 тисячі років.

Далі усі експонати пройдуть експертизу і будуть направлені до музеїв України, в тому числі Полтавського краєзнавчого.

Взагалі Більське городище – унікальне. І не тільки для нашої країни, а й для усього світу. Тому воно позитивно впливає на туристичну привабливість Полтавщини.

Довгий час влада не приділяла належної уваги розвитку археології. Та віднині це зміниться. Для підтримки історичної спадщини, ми розробимо відповідну цільову програму. Наступного місяця її зміст обговоримо з науковцями, а з депутатами – затвердимо. І наступного року, сподіваюся, ми виділимо достатньо грошей на продовження дослідження Більського городища і не тільки".

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов