Полтавський нардеп розповів про стан "стіни" з Росією

Народний депутат з Полтавщини Костянтин Іщейкін з колегами відвідав уже споруджену ділянку державного кордону України з Росією, що на Харківщині. У народі об'єкт має назву "стіна".

Своїми враженнями парламентарій поділився у Фейсбуці.

Так, за його словами, на межі двох країн діє сучасне система безпеки, яка полягає у наявності фортифікаційних споруд, веж для спостереження із відеокамерами, озброєних військових із спецтехнікою. А у прикордонників є можливість отримувати інформацію і зберігати її сервері щодо перетину громадянами державного кордону для уникнення провокацій, торгівлі людьми та контрабанді.

"Кордон. На пункті є годинники з київським часом і брюссельським. А з вежі видно територію агресора. І розумієш, що наш кордон відділяє не просто територію, а іншу культуру".

Костянтин Іщейкін також не зустрів місцевих жителів поблизу "стіни", які б виступали проти її спорудження.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов