На Полтавщині знайшли оригінальний стимул для відновлення старих зупинок

У Гадячі вже другий рік поспіль проводять конкурс на кращу зупинку району.

В минулому році учасниками "змагань" стали вісім сільрад з 24, а у 2017-ому їх кількість збільшилась майже вдвічі. Переможці конкурсу отримують призові кошти з районного бюджету, наразі майже кожен населений пункт району має нові креативні зупинки.

Минулоріч переможцями стали одразу чотири проекти. За перше місце сільська рада отримала 100 тис. грн, за друге – 50 тис. грн, ще двоє учасників розділили третє місце і отримали по 25 тис. грн.

Цього року призовий фонд також становить 200 тисяч гривень, грошима переможці можуть розпоряджатися на свій розсуд. Минулорічні призери витратили отримані кошти на ремонт доріг.

Щодо критеріїв, за якими обирають кращі зупинки, то це креативність, зручність та надійність споруди. Звертають увагу і на прилеглу територію, зокрема, у Сватківській сільській раді поблизу оновленої зупинки встановили баки для роздільного збору сміття.

Наразі започаткували у Гадячі новий конкурс - на облаштування кращого спортивного майданчика. Переможці отримають такі ж призи, як і за кращі зупинки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов