У місті триває протистояння мешканців з "Полтавагазом" з приводу лічильників (ВІДЕО)

Жителі будинку 14/2 на вулиці Кучеренка не дозволяють працівникам “Полтавагазу” встановлювати загальнобудинковий лічильник газу, а там відповіли, що можуть встановити один газовий лічильник навіть на групу будинків.

Боротьба проти встановлення загальнобудинкових газових лічильників у Полтаві триває. Цього разу від встановлення прибудинкових газових лічильників відмовилися жителі будинку 14/2 на вулиці Кучеренка, що в Київському районі.

"Люди проти загальнобудинкового газового лічильника. Якщо встановлювати, то поквартирний. Якщо сім'я велика, то розхід газу більший. А розкидати оплату будуть на весь будинок", – прокоментувала жителька будинку 14/2 на вулиці КучеренкаПоліна Легеза.

2812.jpg

Сергій, який проживає також у цьому будинку, застав працівників "Полтавагазу" за спробою таки встановити лічильник на будинок."Робітники "Полтавагазу" приїжджали навесні та намагалися обманом поставити на наш будинок лічильник. Нам повідомили, що будуть ремонтувати газову трубу, а для цього потрібно відімкнути газ на 3-4 години. Потім мешканці побачили, що робітники намагаються встановити лічильник", – прокоментував місцевий жительСергій.

Пенсіонерка Людмила Володимирівна, яка мешкає у цьому ж будинку, розповіла, що жителі написали відмову від встановлення загальнобудинкового лічильника, під якою підписалося 92 особи.

"До нашого будинку приїжджали працівники газової служби для того, аби встановити лічильник, але ми не дозволили. Ми стали в них на дорозі. А потім нам ще й сказали, що хочуть встановити один лічильник на три будинки", – розповіла пенсіонерка Людмила Володимирівна.

Прес-секретар ПАТ "Полтавагаз" Ольга Левченко зазначила, що підприємство має право встановлювати лічильник навіть на кілька будинків.

2813.jpg

"У нас на сайті є інвестиційна програма. У ній указано, на які будинки буде встановлений лічильник. Якщо там вказано, що на будинок за такою-то адресою буде встановлений загальнобудинковий лічильник, то ніякого іншого там бути не може. За законодавством лічильник може бути встановлений і на групу будинків. Це справді так", – прокоментувала прес-секретар ПАТ "Полтавагаз" Ольга Левченко.

Законом не передбачені чіткі вимоги до того, які саме лічильники повинні встановлюватися: на групу будинків, загальнобудинкові чи індивідуальні. Однак чітко вказані терміни – 100-відсоткове забезпечення житлових будинків приладами обліку до кінця року.

Якщо ж людина не хоче платити за газ за показами лічильника в будинку чи групі будинків – можна встановити квартирний лічильник. Але – за власні кошти.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов