Полтавка у консервах знайшла металевий болт

Лікарка Анна Петрушевська з Полтави купила кільку в томаті. Але доїсти рибу не довелось: у банці був чималий болт, майже 3 см.

Консерви придбала в маркеті «АТБ» позавчора. Ложкою почала смакувати під час обідньої перерви на роботі, на дні щось клацнуло: думала, сіль. Але потім і здивування, страх, радість: бо отакенний болт, який витягла з банки, міг пронизати органи травлення. Радість за те, що таки глянула, що там клацнуло, і не встигла покласти ложку зі знахідкою до рота.

Анна Петрушевська говрить, що їй так «щастить» не вперше:

"У кафе на дні бокалу з вином я побачила скло. Сонце якось так упало, що стало видно той шматочок скла", – розповідає лікарка. 

Однак вважає, добре, що Бог відвів, вчасно таку небезпеку побачила і в консервах, і у вині.

Нікуди звертатись жінка не збирається, не бачить сенсу. Магазин не виготовляє ті консерви та й з терміном придатності було все гаразд, а от із вмістом...

Нині маємо відповідь від «Аквамарину»:

"Це може бути фальсифікат, без чека і перевірки ми не можемо стверджувати, що це саме наша продукція", – відповів Роман Мушевський. – Випадки фальсифікованої продукції саме нашої торгової марки були в Україні.

Для того, аби точно знати походження рибних консервів і провести розслідування претензії, компанія має отримати від скаржника чек про купівлю. Тож Роман радить не викидати чеки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов